Великі інвестори несуть серйозні втрати через падіння нафтових цін - WSJ


Великі інвестори несуть серйозні втрати через падіння нафтових цін - WSJ

Падіння цін на нафту, що спостерігалося в останні тижні і місяці, завдало істотної шкоди кільком найбільшим інвесторам Уолл-стріт.

Як пише The Wall Street Journal, активи канадської нафтогазової фірми Talisman Enegry Inc., в яку вклався інвестор-мільярдер Карл Айкан, скоротилися на $230 млн з кінця серпня. Така динаміка нехарактерна – зазвичай інвестиції К.Айкана йдуть на підйом; у січні-вересні його інвестиційний портфель в цілому додав 4,4%.

До 11 грудня втрати К.Айкана були істотніші – понад $540 млн, але потім Talisman погодилася на поглинання іншою компанією, що призвело до зростання котирувань її акцій.

Тим часом для інвестгрупи з активами на $19 млрд, що належить мільярдеру Джону Полсону, нафтогазовий сектор обернувся чи не найбільшими збитками серед усіх галузей цього року.

Багато фондових менеджерів були не готові до такого падіння цін на нафту. У результаті збитки невеликих фондів доходять до 40% через їхні вкладення в компанії енергетичного сектора і кризу в Росії, також багато в чому пов’язану з нафтовим ринком.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Рейтинг популярності матеріалу «Великі інвестори несуть серйозні втрати через падіння нафтових цін - WSJ» на Finance.ua - 3.4
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua