Грузія за підсумками 2014р очікує зростання прямих іноземних інвестицій до $ 1,15 млрд


Грузія за підсумками 2014р очікує зростання прямих іноземних інвестицій до $ 1,15 млрд

Обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку Грузії за підсумками 2014 передбачається в обсязі не менше $ 1,15 млрд, повідомив керівник національного Інвестиційного агентства Грузії Георгій Пертая журналістам у четвер.

“Назвати конкретну цифру складно, однак виходячи з тенденції, в четвертому кварталі ми очікуємо інвестиції в обсязі від $ 200 млн до $ 300 млн”, – уточнив він.

За словами глави агентства, тим самим, як і прогнозувалося на початку року, загальний обсяг прямих іноземних інвестицій перевищить $ 1 млрд.

“Це непоганий показник, але недостатній для того, щоб інвестиції реально відбилися на економіці і дійшли до кожного громадянина. Для цього необхідно мінімум $ 1,5-2 млрд іноземних інвестицій”, – сказав м.Перт.

На його думку, “якщо будуть виключені політичні ризики, Грузія зможе залучити $ 2 млрд прямих іноземних інвестицій через два роки”.

Як повідомлялося, обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку Грузії в січні-вересні 2014 року збільшився на 32,5% в порівнянні з показником аналогічного періоду минулого року – до $923,8 млн.

У 2013 році обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку країни досяг $941,9 млн, що на 3,3% більше порівняно з 2012 роком. Ця сума склала 5,8% ВВП Грузії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Грузія за підсумками 2014р очікує зростання прямих іноземних інвестицій до $ 1,15 млрд» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua