НБУ затвердив нову редакцію положення про порядок формування та зберігання обов'язкових резервів


НБУ затвердив нову редакцію положення про порядок формування та зберігання обов'язкових резервів

Національний банк України (НБУ) затвердив нову редакцію положення про порядок формування та зберігання обов’язкових резервів банків, якій, серед іншого, передбачено встановлення періоду визначення резервної бази для формування банками обов’язкових резервів та періоду зберігання обов’язкових резервів.

Відповідне рішення закріплене постановою Нацбанку від 11 грудня 2014 №806, текст якого має агентство “Інтерфакс-Україна”.

“Основною особливістю затвердженого положення є встановлення періоду визначення резервної бази для формування банками обов’язкових резервів та періоду зберігання обов’язкових резервів, що дозволяє банкам визначати резервну базу обов’язкових резервів в одному періоді (у періоді визначення) і формувати і зберігати обов’язкові резерви в іншому періоді (період зберігання ), які можуть бути різними і застосовуватися з певним лагом або збігатися “, – йдеться в супровідному листі НБУ (№29-105 / 74961).

Постанова №806 набуває чинності з 31 грудня 2014 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Рейтинг популярності матеріалу «НБУ затвердив нову редакцію положення про порядок формування та зберігання обов'язкових резервів» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua