Кличко пообіцяв навести порядок з МАФами до весни


Кличко пообіцяв навести порядок з МАФами до весни

До весни столична влада наведе порядок з МАФами. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в коментарі журналістам під час перерви в засіданні Київради.

“За інформацією департаменту благоустрою, кожен день у Києві демонтуються близько 10 МАФів. Був великий спротив: одні демонтуємо – інші ставлять. Я підняв це питання перед керівниками міліції, щоб такого не відбувалося. А також наголошую, що керівники районів несуть персональну відповідальність. Якщо нові МАФи будуть ставити, будемо ставити питання про подальше перебування таких керівників на посадах, адже вони стежать за порядком в районі. Упевнений, що до весни порядок з МАФами наведемо. Це ключове завдання. І я його виконаю”, – зазначив Віталій Кличко.

Він сказав, що сьогодні ситуація з МАФами поступово налагоджується, а столична влада залучає додаткову техніку для демонтажу незаконних кіосків. Мер Києва також зазначив, що найближчим часом міська адміністрація представить загальну схему розміщення МАФів у столиці. “МАФи не будуть псувати зовнішній вигляд міста, не будуть знаходитися в червоних зонах і не будуть заважати пересуванню киян”, – підкреслив Київський міський голова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Рейтинг популярності матеріалу «Кличко пообіцяв навести порядок з МАФами до весни» на Finance.ua - 3.4
В Контексті Finance.ua