Кличко обіцяє в січні презентувати комплексну схему розміщення МАФів у Київ


Кличко обіцяє в січні презентувати комплексну схему розміщення МАФів у Київ

Комплексна схема розміщення малих архітектурних форм (МАФ) у Києві буде представлена громадськості в січні, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

“Комплексна схема розміщення МАФів буде готова найближчим часом, і вже в наступному місяці ми презентуємо її громадськості. Ніяких винятків для ларьків, де продають алкогольні напої біля навчальних закладів, розташованих в “червоній зоні” біля виходів зі станцій метро, зупинок громадського транспорту, не буде. Всі вони повинні бути демонтовані “, – цитує В.Кличко прес-служба мера.

Він також закликав власників МАФів повідомляти про факти корупції та здирництва хабарів з боку чиновників на спеціальний номер (096) 588-11-88.

Мер Києва зазначив, що легально встановлені МАФи повинні платити пайові внески в бюджет столиці, ніяких винятків бути не може.

“Підприємці повинні працювати відкрито і наповнювати бюджет міста. Сьогодні ж майже половина МАФів не мають жодних дозволів, розміщені незаконно і продовжують працювати “в тіні”, – підсумував В.Кличко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Рейтинг популярності матеріалу «Кличко обіцяє в січні презентувати комплексну схему розміщення МАФів у Київ» на Finance.ua - 2.6
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua