Місія МВФ за програмою stand-by повернеться до Києва тільки на початку 2015 року


Місія МВФ за програмою stand-by повернеться до Києва тільки на початку 2015 року

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) завершить технічні дискусії з українською владою наприкінці наступного тижня, а місія для проведення обговорень за програмою stand-by, як очікується, повернеться до Києва на початку наступного року, повідомив перший заступник директора розпорядника Фонду Девід Ліптон.

“Я відвідав Київ 13 грудня для зустрічей з президентом, прем’єром і їх новою економічною командою. Я був вражений їх баченням економічної трансформації України”, – йдеться в його заяві у ніч на неділю за підсумками візиту в Україну.

Д.Ліптон також відзначив прихильність влади України до рішучого впровадження програми реформ.

Як уточнюється, в ході візиту перший заступник голови Фонду зустрівся також головою Нацбанку України Валерією Гонтарєвою, міністром фінансів Наталією Яресько, міністром економіки Айварасом Абромавічусом.

Раніше Мінфін України, коментуючи візит місії в Україну, що почався 9 грудня, припускав, що за його підсумками буде підготовленоі оновлений лист про наміри і меморандум про економічну політику.

Це залишало шанси отримати чергове фінансування в рамках відкритої навесні цього року програми stand-by ще до кінця поточного року.

Заява Д.Ліптона означає, що Україна може розраховувати на черговий транш фінансової допомоги МВФ тільки на початку 2015 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Рейтинг популярності матеріалу «Місія МВФ за програмою stand-by повернеться до Києва тільки на початку 2015 року» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua