МВФ "заступився" за Гонтареву - запевняє прес-служба Порошенко


МВФ "заступився" за Гонтареву - запевняє прес-служба Порошенко

Міжнародний валютний фонд заступився за голову Нацбанку Валерію Гонтареву, яку багато хто вважає винуватою в обвалі гривні. Гонтареву підтримав перший заступник директора-розпорядника МВФ Девід Ліптон під час розмови з президентом Петром Порошенком, який повернувся з Австралії.

“Представники керівництва МВФ високо оцінили новий уряд України, зокрема, залучення до роботи міжнародно визнаних фахівців з досвідом успішного проведення реформ, а також керівництво Національного банку. Девід Ліптон особливо відзначив призначення міністром фінансів Наталії Яресько, а також висловив підтримку голові Національного банку Валерії Гонтаревій”, – повідомляє прес-служба президента.

Порошенко і Ліптон обговорювали питання співпраці України і МВФ та виконання поточної програми співпраці. Президент також спробував переконати фонд у тому, що Україна буде проводити реформи, незважаючи на складну ситуацію. За його словами, влада зараз одностайна в реформуванні країни.

Нагадаємо, що у Верховній Раді зареєстровано проект постанови про звільнення Гонтаревої. Втім, його внесли позафракційні Дмитро Святаш і Валерій Писаренко, тому він не має перспектив прийняття.

Гонтарева керує Національним банком з 19 червня 2014 року, раніше вона очолювала інвесткомпанію ICU.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Рейтинг популярності матеріалу «МВФ "заступився" за Гонтареву - запевняє прес-служба Порошенко» на Finance.ua - 4.8
В Контексті Finance.ua