Собівартість українського вугілля в середньому в 2 рази вище ніж на ринку - міністр енергетики


Собівартість українського вугілля в середньому в 2 рази вище ніж на ринку - міністр енергетики

Міненерговугілля і Мінекономрозвитку готують план приватизації вугільних підприємств. Про це в ході години запитань до уряду заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин.

«Я розумію, що це дуже важливе соціальне питання. Але я виходжу з того, якщо є перспектива вугільних шахт, то вони будуть розвиватися, якщо шахта будується 25 років, а ще потрібно 500 млн грн для її остаточного будівництва, в результаті вона буде добувати всього 400 млн т вугілля на рік, калорійність його порядку 4 тис кКал, то економічний розрахунок тут не працює. Тому я відразу скажу: виключно економічний підхід. Спільно з Мінекономіки ми готуємо план приватизації вугільних підприємств. Ті, що мають перспективу, будуть приватизовані або будуть працювати на державу », – сказав глава Міненерговугілля.

Демчишин нагадав, що держава субсидіювала вугільну промисловість у минулому році більш ніж на 14 млрд грн, в той час як собівартість українського вугілля в середньому в два рази вище, ніж на ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Собівартість українського вугілля в середньому в 2 рази вище ніж на ринку - міністр енергетики» на Finance.ua - 3.4
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua