Нова система держзакупівель ліків через міжнародні організації запрацює з початку 2015 року - Квіташвілі


Нова система держзакупівель ліків через міжнародні організації запрацює з початку 2015 року - Квіташвілі

Нова система державних закупівель лікарських засобів через міжнародні організації запрацює вже з початку 2015 року, що дозволить в 2016 році уникнути дефіциту ліків, що закуповуються за держпрограмами, запевнив міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі.

“На нову систему закупівель ми перейдемо з 2015 року. Це не так легко, враховуючи, що потрібно закони змінювати і договори оформляти, щоб можна було йти на прямі закупівлі і говорити з ЮНІСЕФ. Я думаю, що в лютому-березні мають з’явитися перші контракти, які дадуть нам гарантію, що в 2016 році проблем з дефіцитом ліків не буде”, – сказав він журналістам у четвер.

При цьому О.Квіташвілі прогнозує, що агентство, якому будуть передані функції з державних закупівель від Міністерства охорони здоров’я, може запрацювати з 1 січня 2016 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МОЗ України
Рейтинг популярності матеріалу «Нова система держзакупівель ліків через міжнародні організації запрацює з початку 2015 року - Квіташвілі» на Finance.ua - 3.1
В Контексті Finance.ua