НБУ визнає проблемними ще 12 банків до кінця грудня, і ми будемо мати "умовно живих" 112 банків - банкір


НБУ визнає проблемними ще 12 банків до кінця грудня, і ми будемо мати "умовно живих" 112 банків - банкір

Національний банк України (НБУ) має намір до кінця 2014 року визнати проблемними ще 12 банків, заявив глава наглядової ради банку “Національний кредит” (Київ) Андрій Оністрат в ході конференції “Реформа фінансового сектору: реальність і перспективи”.

“У нас є статистика Нацбанку, який анонсував, що до кінця року в проблемні банки потрапить ще 12. Тобто до кінця року ми будемо мати умовно живих 112 банків”, – сказав він.

За оцінкою банкіра, на сьогоднішній день умовно платіжними є лише 124 банка з 166 діючих в країні: до категорії проблемних банків вже віднесені 13 банків (затримують платежі) та ще 12 банків є неплатоспроможними (взагалі не виконують зобов’язань), тоді як в 17 банках працює тимчасова адміністрація.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «НБУ визнає проблемними ще 12 банків до кінця грудня, і ми будемо мати "умовно живих" 112 банків - банкір» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua