Apple і IBM випускають першу серію бізнес-додатків


Apple і IBM випускають першу серію бізнес-додатків

Компанії Apple і IBM представили першу серію рішень IBM MobileFirst for iOS, розроблену з урахуванням експертизи IBM в області великих даних і аналітики, у форматі нового класу бізнес-додатків і підтримки хмарних сервісів для корпоративних користувачів iPhone і iPad.

Рішення IBM MobileFirst тепер доступні корпоративним замовникам в таких областях, як банківська сфера, роздрібна торгівля, страхування, фінансові послуги, телекомунікації, а також для державних органів та авіакомпаній. Клієнти IBM, в тому числі компанії Citi, Air Canada, Sprint і Banorte, сьогодні оголосили про підтримку рішень IBM MobileFirst for iOS.

“Наші рішення безпосередньо націлені на нове завдання бізнесу – інтелектуальні технології, що створюють нові можливості на стику великих даних та індивідуальної залученості, – сказала Бріджет ван Кралінген, старший віце-президент IBM Global Business Services. – Наше партнерство об’єднує багатий галузевий досвід і неперевершене лідерство IBM у сфері обчислювальних технологій з легендарною зручністю використання і прекрасним дизайном продуктів Apple. Ми прагнемо підвищити продуктивність нового покоління бізнес-професіоналів “.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Apple і IBM випускають першу серію бізнес-додатків» на Finance.ua - 3.1
В Контексті Finance.ua