Продажі чіпів у світі в наступному році зростуть на 9% до $333 млрд - WSTS


Продажі чіпів у світі в наступному році зростуть на 9% до $333 млрд - WSTS

Світові продажі напівпровідників збільшаться за підсумками поточного року на 9% і встановлять новий рекорд, перевищивши $333 млрд, прогнозує галузева організація World Semiconductor Trade Statistics (WSTS).

Це обумовлено, в основному, підвищенням попиту з боку виробників смартфонів і автомобільної промисловості.

Колишній максимальний показник був зафіксований за підсумками 2013 року – він склав $305,6 млрд, що на 4,8% перевершило результат попереднього року.

Зростання продажів чіпів продовжиться в найближчі два роки, однак темпи значно сповільняться в порівнянні з підйомом в поточному році. У наступному році очікується підвищення на 3,4%, в 2016 році – на 3,1%, повідомляється в прес-релізі WSTS.

У 2014 році реалізація мікросхем в Північній і Південній Америці, як очікується, зросте на 6,9%, в Європі – на 8,7%, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (без урахування Японії) – на 11,4%, в Японії – на 1,3%.

При цьому серед категорій цього року найбільш суттєво збільшаться продажу чіпів пам’яті – на 17,3%.

АТР продовжить залишатися самим швидкозростаючим регіоном найближчим часом, і в 2016 році продажі там перевищать $208,6 млрд, що складе майже 60% всього світового ринку, наголошується в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Продажі чіпів у світі в наступному році зростуть на 9% до $333 млрд - WSTS» на Finance.ua - 2.2
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua