В Україні ожив ринок вживаних автомобілів: за місяць кількість проданих авто збільшилася на 24%


В Україні ожив ринок вживаних автомобілів: за місяць кількість проданих авто збільшилася на 24%

На первинному ринку України збільшується активність в сегменті автомобілів, що були в експлуатації. У листопаді було зареєстровано 7,73 тис. авто, що на 24% більше ніж у жовтні. Про це повідомляє прес-служба асоціації “Укравтопром”.

Так, зростання первинних продажів імпортного секонд-хенду відносно минулого місяця зафіксовано в усіх типах транспортних засобів – легкових автомобілів було зареєстровано 295 машин, що на 23% більше показника жовтня, комерційних автомобілів – 7,37 тис. авто (+ 24% до жовтня) , і автобусів – 68 одиниць (+ 5%).

У порівнянні з даними листопада минулого року, обсяг первинного ринку вживаних легкових автомобілів виріс на 51%, вживаних комерційних автомобілів збільшився в 3,7 рази, а в сегменті вживаних автобусів зафіксований спад на 32%.

Найбільша кількість в сегментах вживаних легкових і комерційних автомобілів за підсумками листопада припадає на марку Renault, лідером серед вживаних автобусів залишається Mercedes-Benz.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «В Україні ожив ринок вживаних автомобілів: за місяць кількість проданих авто збільшилася на 24%» на Finance.ua - 4.7
В Контексті Finance.ua