Ціна нафти BFOE оновила свій 5-річний мінімум, опустившись нижче позначки $66,5 за барель


Ціна нафти BFOE оновила свій 5-річний мінімум, опустившись нижче позначки $66,5 за барель

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) оновила свій п’ятирічний мінімум, опустившись нижче позначки 66,5 дол./бар. Нафта BFOE сьогодні подешевшала на 0,42 дол. (-0,6%), А її індикативна ціна на звітну дату 10 грудня 2014 офіційно склала 66,48 дол./бар. Це її найнижчий показник з 25 вересня 2009, випливає з матеріалів лондонській біржі ICE Futures Europe, де нафта BFOE представлена індикатором IPE Brent Index (BINDEX).

Значення індексу BINDEX відображає середню ціну нафтової суміші BFOE з умовою її постачання через 25 календарних днів, розраховану з урахуванням всіх підтверджених угод. Його значення, що встановилось наступного дня після завершення контрактного періоду для ф’ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття для виконання угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE – це кошик основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор’я. У тому числі від ціни BFOE розраховується ринкова вартість російської нафти експортної марки Urals.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Ціна нафти BFOE оновила свій 5-річний мінімум, опустившись нижче позначки $66,5 за барель» на Finance.ua - 2.2
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua