Україна веде переговори про розширення програми stand-by з МВФ, в найближчі дні все дізнаєтеся - міністр Абромавічус


Україна веде переговори про розширення програми stand-by з МВФ, в найближчі дні все дізнаєтеся - міністр Абромавічус

Уряд України веде переговори з місією Міжнародного валютного фонду (МВФ) про розширення програми фінансової допомоги, в рамках якої МВФ навесні цього року схвалила виділення Києву $17,1 млрд, повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус.

“Хотіли б програму розширити, йдуть підрахунки”, – сказав він на брифінгу в Києві в середу, коментуючи почалися переговори з місією Фонду, яка прибутку напередодні і працюватиме до 18 грудня. Міністр уточнив, що місія вже провела перші зустрічі з НБУ, Мінфіном і МЕРТ, де була зроблена загальна оцінка ситуації.

У той же час він ухилився від додаткових коментарів щодо можливого розширення програми з Фондом, зокрема від оприлюдненої Financial Times з посиланням на сам Фонд оцінки розміру необхідного додаткового фінансування в $15 млрд.

“Занадто рано з моменту переговорів з МВФ, щоб позначити конкретну цифру. Йдуть переговори, закінчаться 18 грудня. У найближчі дні все дізнаєтеся”, – сказав А.Абромавічус.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Україна веде переговори про розширення програми stand-by з МВФ, в найближчі дні все дізнаєтеся - міністр Абромавічус» на Finance.ua - 3.3
В Контексті Finance.ua