Корупційні побори з АПК і харчопрому в Україні становлять $3-5 млрд на рік - експерти


Корупційні побори з АПК і харчопрому в Україні становлять $3-5 млрд на рік - експерти

Щорічні корупційні побори з агропромислового комплексу та харчової промисловості України становлять 3-5 млрд дол. на рік, тому саме корупція є ключовим чинником, що гальмує розвиток галузі.

Про це в ході круглого столу повідомив президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) Алекс Ліссітса.

«Корупція в АПК процвітає на всіх фронтах. За скромними підрахунками «Українського клубу аграрного бізнесу», якщо взяти весь ланцюжок «від поля до столу» у нас втрачається щорічно від 3 до 5 млрд дол. на корупційні внески», – сказав Ліссітса.

За його словами, за час роботи попереднього складу Кабінету міністрів ніяких помітних зрушень у вирішенні цієї проблеми не було.

«Якщо в березні, після Майдану, був певний проміжок часу, коли за реєстрацію договорів оренди не брали (хабарів – ред.), то ми знаємо, що зараз все повернулося назад», – сказав президент УКАБ.

Тому боротьба з корупцією в країні, в тому числі і в АПК, на думку Ліссітси, має стати ключовим завданням нового уряду і парламенту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Рейтинг популярності матеріалу «Корупційні побори з АПК і харчопрому в Україні становлять $3-5 млрд на рік - експерти» на Finance.ua - 2.4
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua