Китайських чиновників викрили в розкраданні лотерейних фондів


Китайських чиновників викрили в розкраданні лотерейних фондів

Державне ревізійне управління Китаю (National Audit Office) виявило, що чиновники витрачають гроші, виручені від продажу лотерейних квитків, на купівлю будинків, машин і предметів розкоші.

Про це повідомляє South China Morning Post.

Як зазначає видання, ці кошти були призначені для виплати пенсій, медичних страховок і допомоги з безробіття. Так, колишній глава центру з продажу лотерейних квитків в місті Циндао Ван Цзенсянь (Wang Zengxian) витратив 20 млн юанів ($3,25 млн) на покупку яхти.

Як передає Синьхуа, в провінції Хубей гроші з лотерейних фондів були витрачені на будівництво офісних будівель і зарплату співробітників.

За 20 років у Китаї значно зріс продаж спортивних лотерейних білетів, склавши більше 700 млрд юанів ($114 млрд) прибутку. Цього року лотерейні квитки були продані на суму 312 млрд юанів ($50 млрд).

Сі Цзіньпін , який очолив КНР в кінці 2012 року, зробив боротьбу з корупцією одним зі своїх головних пріоритетів. Її метою стало викорінення хабарництва серед офіційних осіб і підвищення авторитету правлячої Комуністичної партії серед населення. Зараз у Китаї під слідством знаходяться десятки чиновників високого рангу і топ-менеджерів державних компаній.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Китайських чиновників викрили в розкраданні лотерейних фондів» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua