Бізнес-омбудсменом в Україні може стати іноземець


Бізнес-омбудсменом в Україні може стати іноземець

Бізнес-омбудсменом може бути призначений не тільки громадянин України, а й іноземець, вважає заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Валерій П’ятницький.

“З положення (постанови – ред.) Була вилучена норма про національність, тобто, це може бути і українець, і іноземець”, – сказав він журналістам у середу в Києві.

Як повідомлялося, уряд України та ЄБРР 12 травня 2014 підписали меморандум про взаєморозуміння для української антикорупційної ініціативи, що передбачає створення інституту бізнес-омбудсмена.

Глава представництва ЄБРР в Україні Шевки Аджунер в кінці листопада повідомив про рішення виділяти щорічно EUR1,5 млн для фінансування офісу омбудсмена.

На сайті Кабміну ввечері 3 листопада оприлюднено постанову №691 від 26 листопада, згідно з якою уряд України вирішив створити раду бізнес-омбудсмена як свій постійно діючий консультативно-дорадчий орган.

Як говориться у затвердженому цим документом положенні про раду бізнес-омбудсмена, його основним завданням є розгляд скарг бізнесу на дію чиновників, вироблення рекомендацій владі у сфері підприємництва, а також підготовка меморандуму пропозицій до законопроекту про створення установи бізнес-омбудсмена.

Згідно з положенням, до складу ради входять сам бізнес-омбудсмен, два його заступники та працівники секретаріату, при тому бізнес-омбудсменом може бути й іноземець.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Бізнес-омбудсменом в Україні може стати іноземець» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua