Борг споживачів перед "Нафтогазом" за тиждень зменшився на 4,2% - до 14,7 млрд грн


Борг споживачів перед "Нафтогазом" за тиждень зменшився на 4,2% - до 14,7 млрд грн

Заборгованість підприємств-боржників перед НАК “Нафтогаз України” за минулий тиждень зменшилася на 4,2% (або 652 млн грн) і станом на 2 грудня склала 14,7 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба НАК.

“Борг підприємств ТКЕ і ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 81% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії, – близько 11%, борг прямих промислових споживачів – близько 8%” , – йдеться в повідомленні.

Найбільшим підприємством-боржником за спожитий газ (за винятком підприємств, які знаходяться в зоні АТО) залишається ДП “Криворізька теплоцентраль”, борг якого становить 883 млн грн.

За минулий тиждень заборгованість ПАТ “Київенерго” перед компанією “Нафтогаз України” зменшилася на 206 млн грн (25,4%) і станом на 2 грудня поточного року становить 608 млн грн.

Нагадаємо, як заявив сьогодні прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, дефіцит бюджету НАК “Нафтогаз” більше, ніж дефіцит бюджету України, і становить 103 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «Борг споживачів перед "Нафтогазом" за тиждень зменшився на 4,2% - до 14,7 млрд грн» на Finance.ua - 2.1
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua