Новий Кабмін представить у Раді список "конкретних цілей і шляхів їх досягнення" до кінця тижня - Яценюк


Новий Кабмін представить у Раді список "конкретних цілей і шляхів їх досягнення" до кінця тижня - Яценюк

Кабінет міністрів України до кінця поточного тижня представить у Верховній Раді програму дій уряду, повідомив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

“Ми з вами домовилися про те, що програма дій уряду повинна бути підготовлена і до кінця поточного тижня представлена в парламенті”, – сказав Яценюк, відкриваючи засідання уряду в середу. За його словами, йдеться про документ, який буде включати список конкретних цілей і шляхів їх досягнення.

Яценюк зазначив, що кожен міністр повинен визначити для себе три основні пріоритети на 2015 рік і план їх виконання. Прем’єр повідомив, що уряд має намір присвятити програмі дій окреме засідання, не уточнивши, коли саме воно має відбутися.

Яценюк у черговий раз окреслив п’ять основних завдань програми, зокрема, йдеться про нацбезпеку і оборону; економіку та реформу податкової сфери; боротьбу з корупцією; енергетику і завершення реформи у енергетичній сфері, а також про реформу держвлади і децентралізацію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Новий Кабмін представить у Раді список "конкретних цілей і шляхів їх досягнення" до кінця тижня - Яценюк» на Finance.ua - 2.1
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua