Фонд гарантування вкладів зможе відшкодувати фізособам-вкладникам VAB Банку 7,1 млрд грн з 10 млрд грн


Фонд гарантування вкладів зможе відшкодувати фізособам-вкладникам VAB Банку 7,1 млрд грн з 10 млрд грн

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) може відшкодувати фізичним особам-вкладникам ВіЕйБі Банку (VAB Банк, Київ) 7,116 млрд грн з 10,045 млрд грн зобов’язань банку перед ними на 21 листопада поточного року, повідомляється на сайті Фонду.

Згідно з даними ФГВФО, зобов’язання банку перед юридичними особами становили 482, 981 млн грн.

ФГВФО також повідомив, що приступив до пошуку інвесторів для банку. ФГВФО пропонує потенційним інвесторам: відчуження всіх або частини активів і зобов’язань банку на користь приймаючого банку, створення та продаж інвестору перехідного банку з передачею йому активів і зобов’язань банку або продаж банку в цілому. Документи від потенційних інвесторів для участі в конкурсі ФГВФО приймаються до 15 грудня.

Як повідомлялося, тимчасова адміністрація в VAB Банк введена з 21 листопада по 20 лютого 2015 року.

VAB Банк працює на фінансовому ринку України з 1992 року і до початку жовтня за розміром активів займав 16-е місце (23,973 млрд грн) серед усіх банків країни. Найбільшим акціонером VAB Банк є Олег Бахматюк (86,778%), який поклав відповідальність на погіршення ситуації в банку на Національний банк України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Рейтинг популярності матеріалу «Фонд гарантування вкладів зможе відшкодувати фізособам-вкладникам VAB Банку 7,1 млрд грн з 10 млрд грн» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua