У порошенко вже критикують Кабмін за "надмірний тиск на бізнес"


У порошенко вже критикують Кабмін за "надмірний тиск на бізнес"

Заступник глави адміністрації президента України Дмитро Шимків критикує Кабінет міністрів за надмірний тиск на бізнес і рішення, які дають преференції в ряді галузей окремим компаніям.

“Я щодня отримую скарги про тиск на бізнес. Якщо подивитися, то переплата податку на прибуток підприємств становить 22 млрд грн, невилучений ПДВ – 8 млрд грн. Це реальність, яка, звичайно, дозволила минулого уряду відзвітувати про 5% перевищення бюджету, що становить приблизно 10 млрд грн. Але це досягнуто за рахунок того, що бізнес заплатив наперед”, – сказав він на брифінгу в Києві у вівторок.

Д.Шимків також зазначив, що останні дії уряду, що стосуються повітряного простору та газодобувної промисловості, створюють “якісь цікаві умови тільки для певних структур – державних або комерційних”.

“Є скарги про тиск на міжнародний бізнес, який працював у країні понад 20 років. Його намагаються видавити з аеропорту“Бориспіль”, – додав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін АП
Рейтинг популярності матеріалу «У порошенко вже критикують Кабмін за "надмірний тиск на бізнес"» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua