У системі МВС незаконно вилучили 107 квартир


У системі МВС незаконно вилучили 107 квартир

Безконтрольність за використанням службового житла в системі МВС привела до незаконного відчуження (приватизації) 107 квартир вартістю 40 млн грн, право власності на які належить державі Україна в особі Кабінету Міністрів України на праві господарського відання Державної іпотечної установи. Про це йдеться в довідці про обсяги фінансових порушень і зловживань у 2010-2013 роках в системі МВС України, оприлюдненої главою МВС А.Аваковим.

Такі порушення мали місце в управліннях МВС 17 областей та центральному апараті МВС.

Крім того, існували й інші корупційні схеми в цьому напрямку.

Так, за укладеними договорами між ГУМВС в Київській області та ЗАТ ВПБФ “Атлант” на будівництво багатоквартирних житлових будинків на земельних ділянках ГУМВС передбачалася передача житла площею в розмірі 10% загальної площі збудованих приміщень. Однак внаслідок невиконання забудовником договору недоотримано житла загальною площею 3 907,7 кв.м на суму 35,1 млн грн.

Крім того, встановлено факт придбання в кінці 2012 року в центрі Києва квартири площею 160 кв.м вартістю 3,2 млн грн для колишнього начальника міліції Київської області В.Мазана. На придбання зазначеного житла надмірно витратили понад 2,2 млн гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВС України
Рейтинг популярності матеріалу «У системі МВС незаконно вилучили 107 квартир» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua