Ціни на нафту можуть впасти до $30 - шоковий прогноз канадського мільярдера


Ціни на нафту можуть впасти до $30 - шоковий прогноз канадського мільярдера

Такий прогноз озвучив канадський мільярдер Мюррей Едварс. Так, він припустив, що “ціни можуть опуститися до $30”, нагадавши, що в 2008 році вони вже опускалися до $35 – щоправда ненадовго, йдеться у публікації на Financial Post.

“У якийсь конкретний день ви можете спостерігати ринкове коливання ціни, яке не відображує реальної економічної вартості товару, тому падіння вартості до $30 або $40 за барель не означає, що такий рівень цін затримається надовго”, впевнений Едварс.

“Гарне питання – на якому рівні ціна на нафту стабілізується сьогодні? Можливо, рівень $70- $75 – не найгірший варіант для цього, хоча б на деякий час, поки не буде зрозуміло – який баланс між видобутком і попитом”, додав він.

За словами канадського мільярдера, не дивлячися на падіння цін на нафту, бурові проекти, які вже запущено, і мають довгострокові перспективи, будуть продовжені. Але заплановані проекти можуть бути відкладені.

Financial Post
Адаптивний переклад Сергія Омельченка

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Ціни на нафту можуть впасти до $30 - шоковий прогноз канадського мільярдера» на Finance.ua - 2.1
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua