Moody's знизило суверенний рейтинг Японії


Moody's знизило суверенний рейтинг Японії

Міжнародне рейтингове агентство Moody’s Investors Service у понеділок знизило суверенний рейтинг Японії з “Aa3” до “A1”.

Прогноз рейтингу – “стабільний”, говориться в повідомленні агентства.

Moody’s відзначає, що зниження рейтингу обумовлене збільшеною невизначеністю відносно досяжності цілей зниження бюджетного дефіциту, які стоять перед Японією.

Раніше Прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе офіційно оголосив про розпуск нижньої палати парламенту у зв’язку з рішенням провести дострокові вибори.

Абе також повідомив про перенесення на 18 місяців другого етапу підвищення податку на споживання, запланованого на жовтень 2015.

Агентство відзначає ризики зростання прибутковості держоблігацій Японії і зниження доступності залучення позикових коштів в середньостроковій перспективі.

Рейтингова дія не зачіпає межу рейтингів Японії за зобов’язаннями в іноземній і національній валютах і за банківськими депозитами, яка залишається на рівні “Aaa”, йдеться в заяві Moody’s.

Згідно з офіційними даними обсяг ВВП Японії в III кварталі впав на 1,6% в річному вираженні.

За переглянутими даними, в II кварталі падіння японської економіки досягло 7,3%, а не 7,1%, як повідомлялося раніше. Зниження ВВП в квітні-червні було максимальним за п’ять років.

Рейтинг Японії в агентстві S & P дорівнює “AA-” (на щабель вище, ніж у Moody’s), в Fitch – “A +” (збігається з рейтингом Moody’s після зниження).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Moody's знизило суверенний рейтинг Японії» на Finance.ua - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua