Новий виток протестів в Гонконзі: у центрі затримано десятки демонстрантів після зіткнень з поліцією


Новий виток протестів в Гонконзі: у центрі затримано десятки демонстрантів після зіткнень з поліцією

Щонайменше 40 осіб було затримано минулої ночі у урядового комплексу в Гонконзі, де сталися чергові сутички між демонстрантами і поліцією. Не менше чотирьох правоохоронців отримали поранення, передає місцева радіостанція RTHK.

У неділю ввечері до урядової штаб-квартирі прийшли сотні маніфестантів. Одягнувшись в респіраторні маски, захисні окуляри і каски, вони спробували прорватися всередину. Поліція для їх стримування застосувала гумові кийки та газові балончики.

Багато демонстрантів залишилися в зоні протесту до ранку, заблокувавши підходи до комплексу. У зв’язку з цим 1 грудня в першій половині дня було вирішено призупинити роботу в урядовій будівлі. Там скасовані всі заходи. Держслужбовцям велено не приходити в офіси.

Виступи демократичних активістів тут тривають вже більше двох місяців. Вони вимагають від Пекіна скасувати обмеження на виборах голови адміністрації Гонконгу 2017 року, забезпечити їх вільний і всенародний характер. Під цими гаслами студенти ініціювали масові демонстрації, пік яких припав на перший тиждень жовтня, коли на вулиці виходили десятки тисяч жителів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Новий виток протестів в Гонконзі: у центрі затримано десятки демонстрантів після зіткнень з поліцією» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua