Lufthansa через страйк пілотів скасувала майже половину рейсів, запланованих на 1 і 2 грудня


Lufthansa через страйк пілотів скасувала майже половину рейсів, запланованих на 1 і 2 грудня

Профспілка пілотів німецької авіакомпанії Lufthansa планує ухвалити рішення про проведення страйку в понеділок і вівторок.

Як повідомила профспілка, будуть скасовані рейси на короткі та середні відстані з 11:00 за Гринвічем (14:00 мск) понеділка по 22:59 за Гринвічем вівторка (0:59 мск середи).

Рейси на великі відстані будуть скасовані у вівторок з 02:00 за Гринвічем (5:00 мск) по 22:59 за Гринвічем вівторка (0:59 мск середи).

Головним предметом спору Lufthansa і профспілки є виплати льотчикам, що достроково вийшли на пенсію. Поки переговори, що ведуться на цю тему з керівництвом авіакомпанії успіху не принесли.

В даний час авіаперевізник дозволяє пілотам по досягненні 55 років припиняти трудову діяльність і отримувати виплати до настання офіційного пенсійного віку. Авіакомпанія має намір підвищити вікову межу, а профспілка виступає проти цього.

За даними Deutsche Well, це вже дев’ятий страйк пілотів з квітня 2014 Шеф Lufthansa Карстен Шпор (Carsten Spohr) назвав сформовану ситуацію “найжорстокішою боротьбою в історії” авіакомпанії. Загальний збиток склав близько 170 млн євро, передає агентство AFP.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Lufthansa через страйк пілотів скасувала майже половину рейсів, запланованих на 1 і 2 грудня» на Finance.ua - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua