У Канаді невідомий виграв в лотерею $25 млн


У Канаді невідомий виграв в лотерею $25 млн

У канадській провінції Нью-Брансвік проданий щасливий лотерейний квиток з виграшем в $25 млн.

Про це 30 листопада повідомили представники асоціації Atlantic Lottery, яка проводить в країні близько десятка лотерейних розіграшів.

Відомо, що заповітний квиток однією з найпопулярніших національних лотерей Lotto Max був куплений в столиці провінції – місті Фредеріктон. “Виграшні номери – 3, 4, 7, 12, 17, 26 і 34”, – уточнили в асоціації. Однак про сам щасливчика поки ніякої інформації немає.

Представники розіграшу додали, що ймовірність перемогти в їх лотереї становить 1 до 28 млн. Lotto Max була запущена в Канаді в 2009 році і з тих пір стала однією з найпопулярніших місцевих лотерей з найбільшими джек-потами, які можуть досягати $50 млн. Для виграшу головного призу необхідно вгадати сім основних номерів від 1 до 49.

Примітно, що Нью-Брансвік є “найудачливішою” канадською провінцією. Саме її жителі забрали більшість виграшів у різних розіграшах асоціації Atlantic Lottery. Тільки в травні цього року молода мама і сімейна пара з цього регіону Канади виграли по $7 і 10 млн, відповідно.

Як раніше повідомлялося, в Канаді пенсіонер Леон Хіртл виграв 13,8 мільйона доларів в лотерею Lotto 6/49. Як повідомляє CTV News, щасливий квиток 78-річний житель острова Белл в провінції Нова Шотландія купив у місцевій аптеці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У Канаді невідомий виграв в лотерею $25 млн» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua