Міненерго доручило до 8 грудня провести аудит "Нафтогазу" по закупках "вишок Бойка"


Міненерго доручило до 8 грудня провести аудит "Нафтогазу" по закупках "вишок Бойка"

Міністерство палива та енергетики України доручило провести внутрішній аудит НАК “Нафтогаз України” до 8 грудня 2014 р. Про це йдеться в наказі міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Продана № 837 від 25 листопада 2014 р., який оприлюднено на сайті міністерства.

Згідно з документом, з метою належного реагування на звернення слідчого з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України А. Корецького від 18 листопада 2014 р. № 17/1 / 3-32899-14, Продан наказав аудиторській групі (на чолі з Олексіним С.Я. ) у термін з 26 листопада по 8 грудня 2014 р. здійснити позаплановий аудит НАК “Нафтогаз України”.

Також Міненерго створило відповідну аудиторську групу і затвердило програму позапланового аудиту НАК.

Згідно з документом, метою аудиту буде визначення ступеня дотримання законодавства, нормативних документів при прийнятті рішень НАК “Нафтогаз України” протягом 2010-2011 рр. щодо надання ДАТ “Чорноморнафтогаз” двох безпроцентних позик для закупівлі двох самопідйомних плавучих бурових установок на загальну суму 6 млрд 443 млн грн.

Також Міненерго доручило голові правління НАК “Нафтогаз України” Андрію Коболєву забезпечити всебічне сприяння діяльності аудиторської групи.

Нагадаємо, в червні 2014 р. ГПУ порушила справу щодо закупівлі “вишок Бойка”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Міненерго доручило до 8 грудня провести аудит "Нафтогазу" по закупках "вишок Бойка"» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua