0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні впровадять програму підтримки "зеленої" модернізації економіки


В Україні впровадять програму підтримки "зеленої" модернізації економіки

В Україні, за ініціативою уряду Німеччини, впровадять “Програму підтримки” зеленої “модернізації української економіки”. Про це стало відомо в ході зустрічі заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Ігоря Веремія з керівником німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та представниками посольства ФРН в Україні, передає прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

“Фокус програми в тому, щоб забезпечити зростання економіки за допомогою дбайливого ставлення до енергоресурсів”, – зазначила перший секретар, керівник відділу співробітництва посольства ФРН в Україні Даніела Бергельт.

За її словами, програма підтримки “зеленої” модернізації української економіки, яку здійснюватиме німецьке товариство міжнародного співробітництва, відповідає пріоритетним напрямам реформування країни.

В ході переговорів сторони підтвердили необхідність створення спільної українсько-німецької робочої групи, яка готуватиме пропозиції щодо конкретних кроків щодо реалізації програми.

“Програма підтримки” зеленої “модернізації української економіки” – новий проект, який передбачає три рівні реалізації (національний, регіональний та місцевий) і здійснюватиметься німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ протягом 3 років – до 2017 року.

Нагадаємо, раніше міжнародні донори виділили 11 млн євро в новий фонд, створений і керований Європейським банком реконструкції та розвитку для підтримки зусиль України з реформування економіки, поліпшення ділового клімату і повернення на шлях стійкого зростання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua