Партія Порошенка запропонувала план енергонезалежності України


Партія Порошенка запропонувала план енергонезалежності України

У проекті коаліційної угоди пропонується провести диверсифікацію джерел поставок газу.

Блок Петра Порошенка пропонує закріпити в коаліційній угоді реформування енергетики.

“Ми забезпечимо залучення масштабних приватних інвестицій в енергетичну галузь. Для збільшення власного видобутку газу, нафти та вугілля – ми проведемо диверсифікацію джерел поставок газу (не більше 30% споживання на частку одного постачальника) і палива для атомних електростанцій з метою посилення конкуренції між постачальниками, зменшення рівня монополізації та ізоляції українського енергетичного ринку”, – говориться в оприлюдненій у вівторок проекті коаліційної угоди.

“Ми проведемо структурні реформи в енергетичній галузі, які включають лібералізацію газового і електроенергетичного ринків, реорганізацію НАК Нафтогаз України і перехід на єдині для всіх груп споживачів принципи ціноутворення на газ і електроенергію з метою зниження витрат держави і створення стимулів для їх економії, – сказано в документі.

Раніше радник Порошенка Ігор Луценко повідомляв, що протягом понеділка буде опублікований проект коаліційної угоди, підготовлений “Блоком Петра Порошенка”. Зокрема, він включатиме в основному скорочений варіант президентської програми “Стратегія-2020” і календарний графік законодавчих ініціатив, які повинні бути підтримані парламентською більшістю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua