539
Падіння нафти зупинилося: WTI торгується вище 81 дол за бар
— Енергетика
Ціни на нафту сорту Brent тримаються в середу, 29 жовтня, вище позначки в 86 дол. за барель, поки інвестори чекають вечірнього оголошення Федеральної резервної системи США про монетарну політику і офіційних американських даних про динаміку запасів нафти і нафтопродуктів.
До 9:27 за московським часом ф’ючерси на Brent подорожчали на 0,44 дол. до 86,47 дол. за барель, а ф’ючерси на WTI – на 0,37 дол. до 81,79 дол. за барель.
У вівторок Американський інститут нафти (API) повідомив, що запаси нафти в США виросли на 3,2 мільйона барелів до 375,1 мільйона барелів на тижні, що завершився 24 жовтня, що в цілому співпало з очікуваннями аналітиків, які чекали підвищення на 3,4 мільйона барелів. В середу свої дані оприлюднить Управління енергетичної інформації США (EIA).
Сьогодні завершиться дводенне засідання ФРС. Очікується, що американський регулятор оголосить про закінчення програми скупки облігацій, відомої як кількісне пом’якшення. Водночас чиновники продовжують заявляти, що не квапляться посилювати політику за допомогою підвищення ключової ставки.
“Сьогодні у фокусі EIA і (рішення) Комітету з операцій на відкритому ринку ФРС, проте обидві події чи штовхнуть ціни на 1 дол. або 2 дол., – сказав старший економіст Japan Oil, Gas and Metals National Corp Такаюки Ногами. – Будь-які рухи, по всій видимості, будуть в межах 1 дол.”.
На його думку, ФРС не буде називати певних термінів підвищення ключової ставки.
Нагадаємо, вчора, 28 жовтня, нафта Brent подешевшала на 0,43 дол. До 85,40 дол./барель, WTI – на 0,23 дол. до 80,77 дол
За матеріалами: МIА Рейтер
Поділитися новиною
Також за темою
Як похолодання вплине на графіки відключень світла — пояснення «Укренерго»
«Укренерго» купуватиме електроенергію у «Енергоатому» через спеціальні аукціони
Туреччина планує подвоїти видобуток газу в Чорному морі
Збільшення видобутку нафти у Венесуелі малоймовірне щонайменше до кінця десятиліття — Bloomberg
Мерц заявив, що Україна на межі гуманітарної енергетичної кризи
рф використовує єдиний криголам для обходу санкцій США щодо експорту скрапленого газу
