"Укравтодору" офіційно залишилося усунути близько 36% виявлених ям


"Укравтодору" офіційно залишилося усунути близько 36% виявлених ям

Державному агентству автомобільних доріг України («Укравтодор») залишилося усунути близько 36% від виявленого обсягу ямковості на українських автодорогах, що становить приблизно 1,6 млн кв. м ям, повідомила прес-служба відомства з посиланням на главу «Укравтодору» Сергія Підгайного.

У прес-службі відзначили, що цей показник є орієнтовним – остаточний обсяг ямковості буде встановлений за результатами осіннього комісійного огляду, який триватиме до кінця жовтня.

За словами Підгайного, усього “Укравтодор” виявив понад 4,2 млн кв. м ям на 49 тис. км доріг України загального користування, з яких 2 млн кв. м ям було виявлено на 23 тис. км доріг державного значення.

У повідомленні сказано, що дорожні підприємства та організації ліквідували близько 2,65 млн кв. м ям на 15 тис. км доріг, що складає 64% від загального обсягу ямковості.

Щоденні обсяги робіт з ліквідації ямковості складають не більше 7-9 тис. кв. м ям. На даних роботах задіяно в середньому до 80 бригад, до роботи яких залучено 4 асфальтобетонних заводи, 4 машини пневмоструйного методу, 16 навісних фрез. Водночас, відсутність необхідної кількості матеріальних ресурсів не дозволяє задіяти існуючі потужності в достатній кількості, зазначається в повідомленні.

За словами Підгайного, обмеження і неритмічне фінансування дорожньої галузі негативно позначається на темпах ремонтних робіт, а також змушує дорожні організації за відсутності достатніх обсягів матеріалів для приготування асфальтобетонних сумішей частково застосовувати при ліквідації ям матеріали без в’яжучих компонентів.

Крім того, за даними “Укравтодору”, на 1 740 км автомобільних доріг покриття відсутнє повністю, тому ремонт цих доріг можна виконати тільки комплексно. Найбільш складна ситуація зі станом доріг в західних регіонах, Миколаївській, Одеській і Харківській областях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Бензин та авто
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Укравтодор
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua