Більшість українців підтримали мирний план президента і курс на Європу - звернення Порошенка


Більшість українців підтримали мирний план президента і курс на Європу - звернення Порошенка

Президент України Петро Порошенко заявляє, що більшість виборців підтримали курс на Європу і мирний план з врегулювання ситуації на сході, запропонований президентом.

“Конституційна більшість – понад 3/4 виборців, які брали участь в голосуванні, – потужно і безповоротно підтримали курс України на Європу… Не може не радувати і той факт, що більшість виборців висловилися за ті політичні сили, які підтримують мирний план президента, шукають політичних способів врегулювання ситуації на Донбасі, приділяючи при цьому належну увагу зміцненню Збройних сил”, – йдеться в зверненні президента, оприлюдненому на його офіційному сайті в неділю ввечері.

П.Порошенко підкреслив, що списки провладних партій набрали більше 50%.

“Такого рівня підтримки на парламентських виборах українська влада не отримувала ще ніколи. Але я розумію, що це кредит, який ми важкою і самовідданою працею ще довго повинні повертати людям”, – підкреслив глава держави.

“В явній меншості залишилися прихильники силового вирішення ситуації. І взагалі – всі демагоги і популісти, які намагалися спокусити виборців простими рецептами для “лікування” надзвичайно складних проблем. Люди проголосували за політичну більшість з потужним реформаторським потенціалом”, – підкреслив П.Порошенко.

Президент також відзначає, що згідно з результатами екзит-полів вперше за 96 років в українському парламенті не буде комуністів.

“Ще один важливий, дуже символічний підсумок. Народний суд, вище якого лише суд Божий, виніс смертний вирок КПУ … Українці нанесли вирішальний удар по п’ятій політичній колоні”, – вважає П.Порошенко.

Він акцентував, що “справедливість восторжествувала і відносно Партії регіонів, яка взагалі не змогла брати участь у виборах у зв’язку з повною втратою довіри виборців”.

“Вибори – найкраща люстрація”, – підкреслив президент.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua