0 800 307 555
0 800 307 555

Нафтотрейдери закликають владу “готувати каністри” - бо пального в Україні лишилося на один тиждень


Нафтотрейдери закликають владу “готувати каністри” - бо пального в Україні лишилося на один тиждень

Починаючи від Нового року оператори ринку нафтопродуктів працюють собі у збиток. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив президент Асоціації “Об’єднання операторів ринку нафтопродуктів України” Леонід Косянчук.

“За останні 6-7 місяців збитки склали від 20 до 30 млн. дол. І я зараз кажу лише про ті компанії, які входять до складу Асоціації. І це ще півбіди. Ми дійшли до вільного курсоутворення, а потім – до індикативного курсу. Це означає, що курс долара в 12,95 грн./$ є, але долара немає”, – сказав він. За його словами, на сьогодні уряд не розуміє того, що відбуваєтсья на ринку.

“Ми звернулися до уряду та НБУ, попередили, що так до кінця місяця ми вже будемо говорити не про ціни, а про сам бензин взагалі”, – додав Косянчук. Запас пального в країні експерт оцінює в один тиждень.

“Готуйте каністри! Підете на ринок шукати бензин”, – звернувся експерт до представників Антимонопольного комітету України.

Нагадаємо, Асоціація “Об’єднання операторів ринку нафтопродуктів України” заявляє про загрозу дефіциту бензину в Україні через брак валюти для виконання закупівлі нафтопродуктів та виконання передоплати за укладеними раніше контрактами. Водночас, Антимонопольний комітет України звинувачує нафтових трейдерів і завищенні цін на бензин, в той час як світовий ринок нафти переживає падіння цін на рівні близько 25%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Бензин та авто
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua