У Києві окремі мажоритарники платять за один голос 1200 гривень - дослідження


У Києві окремі мажоритарники платять за один голос 1200 гривень - дослідження

На нинішніх позачергових парламентських виборах, ціна голосу виборця коливається від 50 до 1200 гривень.

Про це заявила заступник генерального директора ВГО КВУ Наталія Линник.

«Підкупи численні, але ми вважаємо, що вони не такі численні, як в 2012 році, хоча їх теж багато, і виборці вже не з таким страхом повідомляють про ці випадки … Ціна голосу зараз сягає від 50 до 500 гривень. Вона нижча, ніж в 2012 році. Звичайно, що кандидати-мажоритарники пішли на більш «дешеві» округи. Це такі області як Кіровоградська, Миколаївська, Харківська та Луганська і Донецька», – сказала вона, зазначивши, що інформація про підкуп надходить на гарячу лінію і перевіряється спостерігачами.

«За нашою інформацією, найдешевше в Кіровоградській і Миколаївській області – від 50 гривень в сільських районах. У міських районах Черкаської області вартість голосу сягає 500 гривень. Недостатньо досліджена інформація вартості голосу в Луганській області, але там виборці пишуть прохання про матеріальну допомогу і вже скільки отримає кожен – поки не досліджено. Щодо вартості голосу в 2012 році, то на деяких округах Києва вона досягала 1200 гривень. Це були наче взяті на роботу агітатори», – зазначила представниця КВУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua