«Надра України» вибрала інвесторів для розробки чотирьох нафтогазових родовищ


«Надра України» вибрала інвесторів для розробки чотирьох нафтогазових родовищ

Національна акціонерна компанія «Надра України» 30 вересня провела відкритий конкурс із залучення інвестицій в розробку родовищ корисних копалин, спецдозволи на користування якими мають її дочірні підприємства, і вибрала інвесторів для чотирьох нафтогазових родовищ, говориться на сайті компанії.

Згідно з повідомленням, на конкурс було винесено 16 нафтогазових і титанових родовищ, однак заявки надійшли лише на 4 нафтогазові площі.

Переможцями конкурсу з розробки родовищ держпідприємства «Західукргеологія» (Івано-Франківська область) стали групи юридичних осіб: «Нафтогазрембуд – 1» і «Агромаіс» по Старо-Богородчанській площі, «Західтехногаз» і «ЕКОВЕСТ ГРУП» по Ортиницькій площі, а також «Нафтогазрембуд – 1» і «Еврогазконтракт» по Волосянській площі. Крім того, група юросіб – «Навігатор комплект», «ВАЛПІС» і «ГЕОСЕРВ» стали переможцями по Прирічній площі Архиповської зони структур, що належить держпідприємству «Чернігівнафтогазгеологія».

Компанія «Надра України» розраховує на зростання видобутку вуглеводнів в Україні за рахунок залучення інвесторів в спільні проекти геологорозвідки і кредитів під державні гарантії.

Довідка. Національна акціонерна компанія “Надра України” створена відповідно до указу президента України від 14 червня 2000 року “Про заходи щодо підвищення ефективності управління підприємствами в галузі геології” з метою поліпшення забезпечення потреб України в корисних копалинах, збереження і нарощування потенціалу геологічних підприємств.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua