Столиця не пропаде без газу: мазутні господарства Києва на 100% готові надати "Київенерго" мазут замість газу - фіндиректор


Столиця не пропаде без газу: мазутні господарства Києва на 100% готові надати "Київенерго" мазут замість газу - фіндиректор

В рамках компанії щодо заміщення газу “Київенерго” домовилося з мазутними підприємствами про постачання мазуту, обсяги якого ще визначаються. Про це під час прес-конференції сказала фінансовий директор “Київенерго” Тетяна Грязнова.

“З літа і до сьогоднішнього дня ведуться робочі групи, працюють антикризові штаби при Міністерстві палива та енергетики, при Мінрегіоні, Кабміні, де розробляються альтернативні варіанти щодо заміщення газу. Київські ТЕС можуть працювати на альтернативному паливі, і для міста Києва оптимальний варіант це мазут. Мазутні господарства Києва на 100% готові приймати обсяг мазуту, який буде заміщати дефіцит газу для опалення”, – сказала Грязнова.

Вона зазначила, що обсяги мазуту,які використають, ще не визначені, адже це залежатиме від погоди – від температури на вулиці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua