ЄБРР допоможе Україні з кредитами на енергоефективність


ЄБРР допоможе Україні з кредитами на енергоефективність

Україна змогла накопичити природний газ в обсягах, достатніх для того, щоб пережити майбутню зиму. Таку думку висловив президент Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Сума Чакрабарті.

“В України, мені здається, є достатньо запасів газу для цієї зими”, – сказав глава ЄБРР в ефірі Національного громадського радіо США.

Тим не менш, продовжував він, “мова йде про дійсно довгострокове питання, яке Україна повинна вирішити”. “Фундаментальний пункт для України полягає в тому, що рівні її енергоефективності надзвичайно низькі”, – пояснив фахівець.

Згідно з його прогнозом, “якщо Україні вдасться досягти західноєвропейських стандартів енергоефективності, то їй насправді знадобиться імпортувати дуже незначного обсягу газу”.

За словами пана Чакрабарті, Україні “необхідно безліч інвестицій” в сфері енергетики, “тут і з’являється ЄБРР”. “Ми повинні дійсно допомогти Україні з кредитними лініями на підвищення енергоефективності, з банками і т.д. Нам необхідно добитися того, щоб компанії на Україні були набагато більш енергоефективними. При цьому нам також потрібно допомогти Україні із задоволенням невідкладних потреб у області енергобезпеки”, – сказав керівник ЄБРР.

Одним з таких зусиль, відзначає фахівець, є “проект реверсної прокачки газу зі Словаччини, наприклад”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua