КрАСЗ за 9 місяців 2014 збільшив виробництво в 1,6 разів - до 7,3 тис. авто


КрАСЗ за 9 місяців 2014 збільшив виробництво в 1,6 разів - до 7,3 тис. авто

Виробниче об’єднання “Кременчуцький автоскладальний завод” (Кременчук, Полтавська обл.) в січні-вересні 2014 р виробив 7 тис. 349 автомобілів, що в 1,6 разів більше аналогічного показника 2013 р. Про це сказано в повідомленні підприємства.

Відзначимо, що “Кременчуцький автоскладальний завод”, що входить до групи компаній “АІС”, з 1 серпня призупинив випуск автомобілів.

“Система існуючих тарифних норм робить імпорт автомобілів вигіднішим, ніж виробництво. Тому керівництво АІС прийняло рішення про призупинення нашого виробництва. Автомобілі, які ранішезбиралися на заводі будуть завозитися в країну в готовому вигляді”, – сказав директор заводу Микола Черниш.

При цьому він зазначив, що внаслідок економічної кризи попит на автомобільному ринку впав в два рази.

“Кременчуцький автоскладальний завод” (КрАСЗ) спеціалізується на великовузловому складанні автомобілів, виконанні передпродажної підготовки, гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів. Підприємство входить до групи компаній “АІС”. КрАСЗ в 2013 р збільшив обсяги випуску автомобілів в 3 рази – до 9 тис.

Нагадаємо, “Кременчуцький автоскладальний завод” за 7 місяців 2014 р збільшив виробництво в 3,1 рази – до 7,3 тис. авто.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Бензин та авто
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua