"Київенерго" видала 74% житлових будинків Києва акти готовності до опалювального сезону


"Київенерго" видала 74% житлових будинків Києва акти готовності до опалювального сезону

ПАТ “Київенерго” станом на 8 жовтня видало 74% житлових будинків Києва акти готовності до опалювального сезону. Про це повідомляє прес-служба компанії.

ПАТ” Київенерго “станом на 8 жовтня 2014 видало акти готовності до опалювального сезону (в минулому – форма Е-8) 73,8% житловим будинкам столиці різних форм власності (7465 актів на 7046 будинків)”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема зазначається, що лікувальним закладам видали 377 актів на 237 будівель (88,7%), по дошкільним установам – 494 акта на 533 заклади (91,3%), а по шкільним закладам – 432 акта на 528 закладів (81, 8%).

“Дошкільні та лікувальні заклади на сьогодні в основному готові до опалювального сезону, і відповідально ставляться до усунення зауважень, отриманих від “Київенерг “, на відміну від інших категорій споживачів. При цьому, 11% житлових будинків, 10% лікувальних установ, 2% дитячих установ та 8% шкільних закладів взагалі ще не викликали фахівців “Київенерго” для перевірки готовності будівель до опалювального сезону”, – зазначив директор СВП” Київські теплові мережі ПАТ “Київенерго” Євген Глушак.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua