Чотири українські банки позбавили права виплачувати зарплату бюджетникам


Чотири українські банки позбавили права виплачувати зарплату бюджетникам

Мінфін виключив з переліку уповноважених банків для виплати зарплат співробітникам державних бюджетних установ чотири фінустанови. Про це пишуть ЗМІ з посиланням на міністерство.

Згідно з даними відомства, відповідне рішення про припинення виконання функцій уповноваженого банку «Золоті ворота», «Актив-Банку», «Терра Банку», банку «Морський» прийнято 4 вересня на засіданні конкурсної комісії.

При цьому на сьогоднішній день переможцями конкурсу з визначення уповноважених банків, через які мають здійснювати виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, є 72 комерційних банка.

Нагадаємо, що в грудні минулого року Мінфін оприлюднив проект наказу, що змінює порядок конкурсного відбору банків для виплати зарплати бюджетникам. Згідно з новим порядком, до участі в конкурсі допускаються банки, що належать державі не менш ніж на 75%, і статутний капітал яких становить не менше 10 млрд грн. У березні Мінфін за результатами конкурсу з визначення уповноважених банків для виплати зарплат працівникам бюджетних установ вибрало 80 банків, діючих на території України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua