Мінагропрод пропонує визначити максимальну оптово-відпускну ціну на спирт на рівні 17,4 грн/л


Мінагропрод пропонує визначити максимальну оптово-відпускну ціну на спирт на рівні 17,4 грн/л

Міністерство аграрної політики та продовольства України пропонує встановити максимальну оптово-відпускну ціну на спирт етиловий на рівні 17,4 грн/л (без ПДВ та акцизного податку).

Відповідний проект наказу “Про встановлення розміру максимальної оптово-відпускної ціни на спирт етиловий” оприлюднено на сайті відомства.

Відомство відзначає, що розрахунок максимальної ціни на спирт здійснено відповідно до постанови Кабінету міністрів від 17 квітня 2008 р. №373 “Про затвердження Порядку формування цін на продовольчі товари, щодо яких запроваджено державне регулювання”.

Як повідомлялося, раніше “Укрспирт” ухвалив рішення про підвищення відпускних цін на спирт в три етапи – на 7 грн за декалітр на місяць, починаючи з травня.

Ціни на спирт в залежності від його класу до підвищення становили 163-164 грн/дал.

Зазначені заходи були викликані підвищенням вартості сировини, а саме зернових які є основним складовим у виготовленні спирту

Кабінет міністрів допускає можливість акціонування державного підприємства “Укрспирт”. Співробітники компанії виступали з акціями протесту проти таких заходів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Що відбувається з цінами?
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua