Сбербанк Росії терміново візьме рятівний кредит у Центробанку Росії - на 2 трлн руб.


Сбербанк Росії терміново візьме рятівний кредит у Центробанку Росії - на 2 трлн руб.

Сбербанк Росії має намір восени залучити кредити Банку Росії на загальну суму 2,04 трлн руб. Це рішення схвалено наглядовою радою банку. Банк планує залучити кредити з плаваючою процентною ставкою і терміном до шести місяців і більше. Відомо, що для кожної кредитної лінії максимальна сума встановлена ​​на позначці 340 млрд руб. Інформація розміщена на офіційному сайті банку.

Крім того, в банку прийнято рішення про залучення ще і кредитів з фіксованою ставкою з такими ж параметрами. Тобто терміном до півроку і більше півроку і сумою не більше 340 млрд руб.

Варто відзначити, що після введення санкцій у російських банків за великим рахунком залишилося не так багато джерел залучення капіталу, крім ЦБ. Оскільки обсяг суттєвий, на внутрішньому ринку цю суму зараз залучити, мабуть, також не буде можливим.

Якщо говорити про валюту, то тут взагалі спостерігається справжній дефіцит. У середині місяця одноденна ставка валютного свопа опустилася до мінімуму з 2009 р – нижче 6,75%. Сбербанк поставив рекорд по іпотечному кредитуванню

Сбербанк Росії в липні 2014 р. видав іпотечних кредитів на суму 86,5 млрд руб. Цей показник став найбільшим результатом поточного року за місяць і другим в історії іпотечного кредитування Сбербанку Росії. Абсолютний максимум житлових кредитів банку зафіксований в грудні 2013 року з показником 89,1 млрд руб., повідомив в четвер Сбербанк.

Результат липня цього року перевищує аналогічний показник минулого року на 43%.

Портфель іпотечних кредитів Сбербанку Росії на 1 серпня 2014 р. склав 1,68 трлн руб., збільшившись з початку року на 21%. За січень-липень 2014 р. видача іпотечних кредитів склала 489 млрд руб., що на 64% перевищує показники перших семи місяців минулого року.

В цілому з початку року кредитний портфель збільшився на 863 млрд руб., або на 10,1%, і перевищив 9,4 трлн руб. Приватним клієнтам в липні видано більше 190 млрд руб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua