США направлять в Україну фахівців з енергобезпеки - щоб навчити працювати в кризових ситуаціях


США направлять в Україну фахівців з енергобезпеки - щоб навчити працювати в кризових ситуаціях

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан вчора, 18 серпня, зустрівся з делегацією з США під головуванням заступника міністра енергетики США Вільяма Брайана.

Про це повідомили в прес-службі Міненерговугілля України.

Як повідомляють у відомстві, під час зустрічі сторони обговорили питання посилення енергетичної безпеки, а також питання, пов’язані з проходженням опалювального сезону в Україні.

Міністр Юрій Продан озвучив ряд проведених заходів, спрямованих на посилення енергетичної безпеки держави, і зупинився на проблемних моментах роботи галузі, що виникли в результаті пошкодження інфраструктури Донецької і Луганської областей. Увагу було приділено роботі вугільних підприємств в нинішніх умовах, можливості продовження переговорів у тристоронньому форматі з Російською Федерацією з поставок природнього газу в Україну.

У свою чергу, американська сторона відзначила готовність сприяти посиленню енергетичної безпеки України. Заступник Держсекретаря Вільям Брайан підкреслив, що уряд США має намір передати досвід і методи роботи енергетичної галузі в кризових умовах. Також американська сторона пообіцяла надати спеціалістів для відповідної роботи в Антикризовому енергетичному штабі, що діє під головуванням віце-прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Сторони домовилися продовжувати співпрацю у відповідному напрямку і діяти для посилення енергетичної безпеки України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua