КМДА хоче відкрити 400-500 точок продажу недорогого хліба


КМДА хоче відкрити 400-500 точок продажу недорогого хліба

Київміська адміністрація хоче створити 400-500 точок продажу хліба в столиці.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

За словами першого заступника голови КМДА Ігоря Ніконова, міська влада використовує всю повноту власних повноважень і ресурсів для стримування росту цін на хліб у Києві.

“Першим кроком у цьому напрямку буде створення великої мережі з 400-500 точок роздрібної торгівлі хлібобулочними виробами для прямого доступу виробників хліба до споживачів в столиці”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, з цією метою в найближчі дні оголосять інвестиційний конкурс, ключовими умовами якого будуть:

Непідвищення протягом трьох років цін на 10 сортів хліба простої рецептури (так звані “соціальні” сорти). За базу будуть взяті ціни на хліб станом на 15 серпня поточного року. На сьогодні питома вага “соціальних” сортів хліба в загальних обсягах споживання хлібобулочних виробів в столиці становить 70%.
Чітко визначені обсяги виробництва та продажу цього хліба в достатній кількості відповідно до потреб киян, безперебійна логістика всіх процесів.
Забезпечення високої якості хліба згідно діючих державних стандартів.
Відзначено, що місто буде жорстко контролювати дотримання інвестором умов і підтримувати абсолютно ринковими засобами доступні ціни на хліб у Києві.

Нагадаємо, холдинг “Київхліб”, найбільший виробник хліба і хлібобулочних виробів у Києві та області, з 18 серпня підвищив відпускні ціни на хлібобулочні вироби.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua