Масового подорожчання хліба найближчим часом не буде - обіцяє Мінагрополітики


Масового подорожчання хліба найближчим часом не буде - обіцяє Мінагрополітики

Масового подорожчання хлібобулочних виробів в Україні найближчим часом не відбудеться, запевняє Міністерство аграрної політики і продовольства.

“Масового подорожчання не буде, це окрема діяльність окремих підприємств. Я розумію, що людям хочеться купувати дешеві сорти хліба і наше завдання сьогодні – збалансувати ринок так, щоб не було непередбачених речей”, – повідомив міністр Ігор Швайка журналістам в Києві в понеділок.

За його словами, зараз при міністерстві створено робочу групу, яка буде обговорювати і регулювати це питання. При цьому міністр уточнив, що при формуванні цін на хліб необхідно враховувати ряд факторів.

“У країні йде війна. У світлі того, що у нас йде подорожчання цін на газ, на пальне, ціни на хліб не можуть штучно залишатися на одному місці”, – уточнив він.

І. Швайка також повідомив, що Мінагропрод працює над документом, який би зобов’язував пекарів використовувати борошно з аграрного фонду тільки на соціальні сорти хліба.

“Борошно з Аграрного фонду має спрямовуватися на хліб простої рецептури, тобто на ті, так звані соціальні сорти, які найбільш користуються попитом серед малозабезпечених верств населення”, – зазначив він.

Як повідомлялося, з 18 серпня найбільший столичний виробник хліба і хлібобулочних виробів “Київхліб” підняв відпускні ціни на свою продукцію на 30-90 коп. в залежності від сорту хліба.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Що відбувається з цінами?
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua