0 800 307 555
0 800 307 555

Другий транш кредиту МВФ може зміцнити гривню на 20-30 коп. - думка


Другий транш кредиту МВФ може зміцнити гривню на 20-30 коп. - думка

Вартість гривні в серпні буде залежати від військово-політичної та економічної ситуації в країні. Курс готівкового долара США в цей період, за прогнозами аналітиків компанії FIBO Україна, може коливатися в діапазоні 12,40-13,10 грн.

Тиск на гривню чинить військовий конфлікт на сході України, а також торгова війна з Росією. Заборона на поставки українських продуктів на російський ринок негативно позначається на платіжному балансі країни, в якому частка товарного експорту з Росією становить майже 23%. В результаті, зниження виручки за експортними операціями зменшить оборот іноземної валюти, що в підсумку призведе до її дефіциту і подорожчання курсу долара до гривні.

«Стабільність гривні в першу чергу буде залежати від політичної ситуації в країні, і від готовності прийняття важливих законопроектів для подальшої співпраці з МВФ. Залучення другого траншу кредиту в розмірі 1,4 млрд. доларів в серпні дозволить збільшити розмір міжнародних резервів, що в свою чергу сприятливо відобразиться на сальдо платіжного балансу України. На цьому тлі гривня може зміцнитися на 20-30 коп.», – прогнозує Сергій Поплавський, директор компанії FIBO Україна.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua