КрАСЗ за 7 міс. наростив випуск автомобілів більш ніж в 3,1 рази


КрАСЗ за 7 міс. наростив випуск автомобілів більш ніж в 3,1 рази

ТОВ “Виробниче об’єднання “Кременчуцький автоскладальний завод”(КрАСЗ, Полтавська обл.), що входить до групи компаній “АІС”, в січні-липні 2014 збільшило виробництво автомобілів більш ніж в 3,1 рази порівняно з аналогічним періодом 2013 року – до 7,349 тис. од.

Разом з тим, згідно з повідомленням управління економіки Кременчуцького міськвиконкому, в липні завод не випустив жодного автомобіля.

“На цьому тижні підприємство не працює”, – зазначено в повідомленні. Причиною припинення раніше називалися недостатня кількість замовлень і проблеми з митною службою.

Як повідомлялося, з 1 серпня КрАСЗ призупинив випуск автомобілів у зв’язку зі зниженням попиту на продукцію на автомобільному ринку в два рази і оскільки система існуючих тарифних норм робить імпорт автомобілів вигіднішим, ніж виробництво.

За підсумками 2013 р. завод збільшив випуск автомобілів в 2,7 рази – до 9,049 тис. Од.

КрАСЗ спеціалізувався на великовузловому складанні автомобілів, виконанні передпродажної підготовки, гарантійному та післягарантійному обслуговуванні автомобілів.

Група компаній “АІС” – один з лідерів українського автомобільного ринку. Основний вид діяльності – продаж нових легкових, комерційних, вантажних автомобілів, спецтехніки і автобусів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Бензин та авто
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua