0 800 307 555
0 800 307 555

Російський ОПК витратить 50 мільярдів рублів на заміщення українських деталей


Російський ОПК витратить 50 мільярдів рублів на заміщення українських деталей

Програма імпортозаміщення з Україною в області оборонно-промислового комплексу (ОПК) обійдеться Росії в 50 мільярдів рублів, пишуть ЗМІ з посиланням на високопоставлене джерело в уряді.

В Мінфін вже надійшли поправки у федеральний закон «Про Федеральний бюджет на 2014-й рік і плановий період 2015 і 2016 років», підготовлені Мінпромторгом. «Думаю, Мінфін затвердить поправки до бюджету, цифра ця реальна і підйомна, терміни виконання програми імпортозаміщення теж виглядають здійсненними», – вважає співрозмовник видання.

За даними газети, велика частина заходів в рамках програми буде реалізована за рахунок власних коштів підприємств. У перелік основної номенклатури товарів входить більше трьох тисяч типів комплектуючих, вузлів і агрегатів, які виробляють понад 160 підприємств України. Всі вони були задіяні у виготовленні більш 200 зразків озброєння, військової та спеціальної техніки.

Мінпромторг ще в березні-квітні цього року провів аналіз ризиків виконання державного оборонного замовлення організаціями ОПК у зв’язку з можливими зривами поставок комплектуючих виробів, сировини і матеріалів українськими підприємствами. В середині червня президент України Петро Порошенко заборонив кооперацію з Росією в сфері ОПК. Віце-прем’єр РФ Дмитро Рогозін заявив тоді, що забороняти пізно, оскільки Мінпромторг вже вніс план повного імпортозаміщення військової продукції України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua